https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Supermoto/PP
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
C2 - Wyścig drugi
2016 | Supermoto
|
Puchar Polski
Puchar Polski Supermoto III Runda
-
Poznań
, 15 lipca 2016
Paweł Przepióra
Paweł Mellen
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #769 Łukasz Hepner
2 - #100 Kalnins Imants
3 - #11 Tomasz Rysio
4 - #39 Mateusz Otręba
5 - #999 Damian Czudak
6 - #90 Paweł Matuszewski
7 - #130 Szymon Beyger
8 - #5 Damian Krupa
9 - #69 Marcin Kozłowski
10 - #303 Wojciech Wilowski
11 - #6 Łukasz Pawicki
12 - #34 Krzysztof URBAŃSKI
13 - #99 Michał Irzyk
14 - #66 Rafał Piwko
15 - #24 Piotr Rubacha
16 - #13 Marzena Chrostek
17 - #138 Agata Salamon
18 - #64 Gabriel Wasik
NK - #7 Radosław Kordek
NK - #530 Andrzej Kamiński
NK - #104 Kacper Gajos
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #769 Łukasz Hepner
2 - #100 Kalnins Imants
3 - #11 Tomasz Rysio
4 - #39 Mateusz Otręba
5 - #999 Damian Czudak
6 - #90 Paweł Matuszewski
7 - #130 Szymon Beyger
8 - #5 Damian Krupa
9 - #69 Marcin Kozłowski
11 - #6 Łukasz Pawicki
12 - #34 Krzysztof URBAŃSKI
13 - #99 Michał Irzyk
14 - #66 Rafał Piwko
15 - #24 Piotr Rubacha
16 - #13 Marzena Chrostek
17 - #138 Agata Salamon
18 - #64 Gabriel Wasik
NK - #7 Radosław Kordek
NK - #530 Andrzej Kamiński
NK - #104 Kacper Gajos
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Hepner
2.285
14:15:35.846
1
1:22.187
63.1
1:24.472
14:16:58.033
+7.110
1:15.077
2
1:16.998
67.3
2:41.470
14:18:15.031
+3.581
1:13.417
3
1:15.681
68.5
3:57.151
14:19:30.712
+2.523
1:13.158
4
1:14.498
69.6
5:11.649
14:20:45.210
+1.521
1:12.977
5
1:16.027
68.2
6:27.676
14:22:01.237
+2.527
1:13.500
6
1:13.332
70.7
7:41.008
14:23:14.569
+0.635
1:12.697
7
1:15.339
68.8
8:56.347
14:24:29.908
+2.012
1:13.327
8
1:17.565
66.8
10:13.912
14:25:47.473
+4.510
1:13.055
9
1:14.447
69.6
11:28.359
14:27:01.920
-0.077
1:14.524
10
1:13.253
70.8
12:41.612
14:28:15.173
+0.366
1:12.887
11
1:14.960
69.2
13:56.572
14:29:30.133
+0.832
1:14.128
12
1:17.055
67.3
15:13.627
14:30:47.188
+1.304
1:15.751