Bez lic. - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Pozostałe

Puchar Wiosny - Sochaczew, 3 maja 2006
Władysław Dudziński
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

2

Maciej Strzeżek

NZ

13

19:09.994

25

2

4

Marek Jakubiak

NZ

13

19:21.552

+11.558

22

3

12

Jacek Górniak

NZ

13

20:04.941

+54.947

20

4

244

Sławomir Kruszyński

NZ

13

20:10.401

+1:00.407

18

5

21

Piotr Skłodowski

NZ

13

20:20.852

+1:10.858

16

6

101

Arkadiusz Janicki

13

20:31.200

+1:21.206

15

7

60

Krzysztof Kuziemski

NZ

13

20:31.698

+1:21.704

14

8

66

Wacław Chrabelski

NZ

13

20:34.867

+1:24.873

13

9

33

Tomasz Gabara

NZ

13

20:45.647

+1:35.653

12

10

5

Łukasz Podrażka

NZ

12

19:27.088

+1 okr.

11

11

50

Bartosz Ptak

NZ

12

19:52.281

+1 okr.

10

12

5

Grzegorz Przybysz

NZ

12

20:00.766

+1 okr.

9

13

00

Piotr Skrzypczuk

NZ

12

20:02.469

+1 okr.

8

14

290

Tomasz Kucharczyk

NZ

12

20:08.432

+1 okr.

7

15

90

Adrian Stodulski

12

20:08.548

+1 okr.

6

16

62

Hubert Kochanowski

NZ

12

20:12.399

+1 okr.

5

17

4

Marcin Tynowski

NZ

12

20:14.784

+1 okr.

4

18

246

Krzysztof Rychel

12

20:27.916

+1 okr.

3

19

57

Sylwester Turlej

NZ

12

20:31.791

+1 okr.

2

20

75

Grzegorz Skibiński

NZ

12

20:35.324

+1 okr.

1

21

89

Karol Baranowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

12

20:37.245

+1 okr.

22

17

Paweł Peczyński

NZ

12

20:43.484

+1 okr.

23

30

Janusz Kruk

NZ

11

19:26.338

+2 okr.

24

666

Marco Dario Sarti

TNT Łomianki

Yamaha

11

19:31.689

+2 okr.

25

80

Jacek Wroński

NZ

11

19:45.008

+2 okr.

26

93

Marcin Furmańczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

10

14:35.573

+3 okr.

27

12

Arkadiusz Janicki

TNT Łomianki

10

16:32.006

+3 okr.

28

1

Agata Augustyn

NZ

10

20:09.405

+3 okr.

29

32

Jarosław Cedro

NZ

10

20:58.715

+3 okr.

30

90

Paweł Ratajski

NZ

10

21:06.592

+3 okr.

31

69

Przemysław Bielecki

NZ

7

11:48.312

+6 okr.

32

68

Szymon Stadulski

NZ

4

20:25.832

+9 okr.

33

3

Sylwester Wielec

NZ

3

5:09.111

+10 okr.

34

2

Tomasz Zych

NZ

1

2:18.995

+12 okr.