Open - Trening dowolny

2006 | Motocross | Pozostałe

Puchar Wiosny - Sochaczew, 3 maja 2006
Władysław Dudziński
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

3

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

KTM

8

1:15.262

8

2

11

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

Yamaha

9

1:17.135

2

3

56

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

6

1:17.782

5

4

48

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

5

1:18.696

2

5

99

Piotr Leśniak

TNT Łomianki

7

1:18.834

7

6

8

Sławomir Kreps

SKM Szarak Sochaczew

6

1:21.637

2

7

007

Rafał Maciążek

NZ

8

1:22.876

4

8

39

Kamil Osóbka

8

1:24.326

4

9

106

Paweł Wizgier

TNT Łomianki

4

1:24.380

2

10

73

Hubert Dzianok

NZ

8

1:24.626

2

11

12

Arkadiusz Janicki

TNT Łomianki

7

1:25.445

6

12

7

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

1:25.710

5

13

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Suzuki

7

1:25.791

4

14

104

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

7

1:26.071

6

15

244

Sławomir Kruszyński

NZ

6

1:26.643

5

16

93

Marcin Furmańczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

6

1:27.570

3

17

2

Tomasz Zych

NZ

6

1:28.073

2

18

28

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

1:28.188

3

19

44

Łukasz Majewski

NZ

2

1:28.210

1

20

44

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

1:28.761

4

21

666

Marco Dario Sarti

TNT Łomianki

Yamaha

8

1:28.777

7

22

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

1:30.806

5

23

82

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

7

1:32.965

6

24

68

Szymon Stadulski

NZ

4

1:33.558

3

25

107

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

8

1:33.792

6

26

246

Krzysztof Rychel

5

1:35.134

3

27

62

Hubert Kochanowski

NZ

6

1:36.403

4

28

101

Arkadiusz Janicki

6

1:36.654

5

29

997

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

5

1:37.995

4

30

222

Piotr Lesiak

NZ

5

1:39.996

2

31

78

Andrzej Andrzejak

NZ

7

1:44.599

3

32

2

Maciej Strzeżek

NZ

1

1:52.711

1

33

96

Piotr Nadulski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM