Amator - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Pozostałe

XVII Grand Prix Niepodległości - Sochaczew, 11 listopada 2006
Władysław Dudziński
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

11

Michał Korpas

KTM Novi Kielce

8

1:44.841

7

2

32

Wojciech Kuształa

11

1:45.963

+1.122

2

3

23

Sławomir Kreps

SKM Szarak Sochaczew

3

1:47.301

+2.460

1

4

14

Marek Jakubiak

NZ

9

1:48.309

+3.468

3

5

21

Piotr Skłodowski

NZ

10

1:49.349

+4.508

2

6

5

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

9

1:49.566

+4.725

2

7

111

Zbigniew Szczepanek

7

1:49.704

+4.863

5

8

47

Jacek Górniak

NZ

10

1:50.382

+5.541

3

9

22

Wojciech Lisowicz

10

1:50.690

+5.849

1

10

17

Ryszard Augustyn

5

1:50.726

+5.885

3

11

17

Paweł Karliński

10

1:50.764

+5.923

2

12

28

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

1:51.084

+6.243

6

13

115

Maciej Strzeżek

NZ

1

1:51.714

+6.873

1

14

100

Arkadiusz Janicki

KM Warszawa

Yamaha

3

1:51.904

+7.063

2

15

8

Rafał Maciążek

NZ

6

1:51.964

+7.123

4

16

241

Tadeusz Pawłowski

2

1:52.201

+7.360

2

17

10

Marek Badziak

5

1:52.504

+7.663

1

18

85

Wacław Chrabelski

NZ

7

1:53.066

+8.225

4

19

100

Adam Badziak

8

1:53.485

+8.644

6

20

74

Piotr Kudela

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Husqvarna

8

1:54.165

+9.324

6

21

74

Sławomir Boczek

9

1:54.617

+9.776

5

22

3

Bartosz Ptak

NZ

4

1:55.804

+10.963

4

23

2

Oskar Pyszczek

10

1:57.527

+12.686

2

24

51

Marcin Tynowski

NZ

7

1:57.930

+13.089

3

25

68

Krzysztof Chudy

10

2:00.477

+15.636

2

26

101

Grzegorz Przybysz

NZ

9

2:01.953

+17.112

2

27

47

Mariusz Lorenc

10

2:02.392

+17.551

3

28

99

Marcin Karpik

9

2:02.887

+18.046

4

29

344

Tomasz Stelmaszyk

9

2:02.990

+18.149

5

30

44

Łukasz Majewski

NZ

1

2:04.182

+19.341

1

31

303

Jarosław Jędrysek

NZ

9

2:04.432

+19.591

4

32

27

Jacek Wroński

NZ

7

2:04.633

+19.792

7

33

1

Robert Wąsik

9

2:04.714

+19.873

8

34

69

Filip Sar

9

2:05.214

+20.373

5

35

65

Stanisław Dudziński

5

2:05.406

+20.565

4

36

19

Konrad Robak

7

2:05.595

+20.754

4

37

4

Mateusz Guzek

10

2:05.700

+20.859

7

38

8

Karol Surała

2

2:06.691

+21.850

2

39

12

Maksym Bajszczak

3

2:07.220

+22.379

3

40

9

Łukasz Kowalczyk

9

2:09.915

+25.074

1

41

163

Rafał Tomaszewski

6

2:11.108

+26.267

6

42

70

Paweł Ratajski

NZ

9

2:11.130

+26.289

7

43

8

Natalia Micherdzińska

3

2:12.461

+27.620

3

44

6

Remigiusz Rutka

6

2:12.578

+27.737

5

45

80

Dariusz Kołodziejak

5

2:12.609

+27.768

4

46

711

Grzegorz Moskal

MKM Motosport Kielce

8

2:14.263

+29.422

2

47

66

Wojciech Babik

9

2:14.527

+29.686

2

48

22

Szymon Ruta

9

2:15.295

+30.454

2

49

29

Daniel Zblewski

6

2:17.525

+32.684

2

50

15

Sławomir Wiśniewski

9

2:18.407

+33.566

8

51

88

Mariusz Traczyk

8

2:20.968

+36.127

7

52

36

Wojciech Łuczek

7

2:21.864

+37.023

6

53

55

Kamil Mnich

8

2:23.273

+38.432

5

54

77

Patryk Musiałek

8

2:23.668

+38.827

3

55

xxx

Mariusz Abramowicz

8

2:25.637

+40.796

6

56

7

Przemysław Rutka

6

2:36.904

+52.063

5

57

6

Przemysław Bielecki

+-1:44.841

58

117

Michał Strzeżek

+-1:44.841