Amator - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Pozostałe

XVII Grand Prix Niepodległości - Sochaczew, 11 listopada 2006
Władysław Dudziński
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

32

Wojciech Kuształa

9

16:32.613

25

2

115

Maciej Strzeżek

NZ

9

16:38.205

+5.592

22

3

11

Michał Korpas

KTM Novi Kielce

9

16:44.187

+11.574

20

4

14

Marek Jakubiak

NZ

9

16:45.071

+12.458

18

5

111

Zbigniew Szczepanek

9

17:13.792

+41.179

16

6

5

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

9

17:22.093

+49.480

15

7

47

Jacek Górniak

NZ

9

17:26.275

+53.662

14

8

74

Piotr Kudela

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Husqvarna

9

17:31.142

+58.529

13

9

100

Arkadiusz Janicki

KM Warszawa

Yamaha

9

17:33.241

+1:00.628

12

10

241

Tadeusz Pawłowski

9

17:35.785

+1:03.172

11

11

21

Piotr Skłodowski

NZ

9

17:37.633

+1:05.020

10

12

44

Łukasz Majewski

NZ

9

17:43.374

+1:10.761

9

13

3

Bartosz Ptak

NZ

9

17:48.348

+1:15.735

8

14

85

Wacław Chrabelski

NZ

9

18:04.399

+1:31.786

7

15

100

Adam Badziak

9

18:18.984

+1:46.371

6

16

101

Grzegorz Przybysz

NZ

9

18:30.042

+1:57.429

5

17

344

Tomasz Stelmaszyk

8

16:42.836

+1 okr.

4

18

2

Oskar Pyszczek

8

16:43.491

+1 okr.

3

19

22

Wojciech Lisowicz

8

16:45.025

+1 okr.

2

20

17

Paweł Karliński

8

16:47.131

+1 okr.

1

21

51

Marcin Tynowski

NZ

8

16:53.631

+1 okr.

22

47

Mariusz Lorenc

8

16:55.774

+1 okr.

23

303

Jarosław Jędrysek

NZ

8

17:21.656

+1 okr.

24

27

Jacek Wroński

NZ

8

17:23.139

+1 okr.

25

51

Grzegorz Skibiński

NZ

8

17:29.537

+1 okr.

26

30

Krzysztof Kuziemski

NZ

8

17:40.998

+1 okr.

27

68

Krzysztof Chudy

8

17:42.364

+1 okr.

28

19

Konrad Robak

8

17:45.800

+1 okr.

29

1

Robert Wąsik

8

17:47.036

+1 okr.

30

133

Mateusz Guzek

8

18:05.253

+1 okr.

31

69

Filip Sar

8

18:28.343

+1 okr.

32

74

Sławomir Boczek

8

18:44.751

+1 okr.

33

23

Sławomir Kreps

SKM Szarak Sochaczew

7

13:02.282

+2 okr.

34

10

Marek Badziak

7

17:01.325

+2 okr.

35

99

Marcin Karpik

7

17:10.460

+2 okr.

36

65

Stanisław Dudziński

7

17:28.071

+2 okr.

37

22

Szymon Ruta

6

16:51.703

+3 okr.