Open - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Pozostałe

XVII Grand Prix Niepodległości - Sochaczew, 11 listopada 2006
Władysław Dudziński
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

30

48:15.693

25

2

13

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

29

48:29.008

+1 okr.

22

3

15

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

29

48:30.738

+1 okr.

20

4

6

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

29

49:27.590

+1 okr.

18

5

5

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

KTM

29

49:55.923

+1 okr.

16

6

540

Tomasz Zych

NZ

28

49:35.725

+2 okr.

15

7

25

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

27

48:39.461

+3 okr.

14

8

8

Rafał Maciążek

NZ

27

48:53.986

+3 okr.

13

9

7

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

27

48:56.300

+3 okr.

12

10

7

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

27

49:16.083

+3 okr.

11

11

83

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

27

49:46.080

+3 okr.

10

12

17

Ryszard Augustyn

26

48:38.805

+4 okr.

9

13

47

Damian Dymowski

A. Ziemi Płockiej

Yamaha

26

49:23.080

+4 okr.

8

14

61

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

26

49:48.503

+4 okr.

7

15

28

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

25

48:28.879

+5 okr.

6

16

39

Kamil Osóbka

25

49:21.709

+5 okr.

5

17

107

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

Honda

24

48:16.904

+6 okr.

4

18

66

Kornel Babilec

Motoklub Olsztyn

Yamaha

24

48:38.760

+6 okr.

3

19

171

Łukasz Podrażka

NZ

23

50:25.723

+7 okr.

2

20

128

Mariusz-Orion Jędrysek

AP Głogów

Honda

22

48:49.379

+8 okr.

1

21

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

24

45:31.858

+6 okr.

22

65

Marcin Dudziński

17

35:43.152

+13 okr.

23

51

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

13

22:36.699

+17 okr.

24

290

Zbigniew Zabłocki

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

9

31:34.043

+21 okr.

25

111

Przemysław Bielecki

8

16:27.652

+22 okr.

26

30

Dawid Sierociński

SKM Szarak Sochaczew

KTM

6

11:53.429

+24 okr.