250 cc - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Europy

European Motocross Championship 250 cc - Dnipropetrovsk, 21 maja 2006
Eddie Herd
Vladimir Sidorov
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

51

Matteo Dottori

ITA / FMI

Kawasaki

15

2:00.815

5

2

1

Roman Morozov

UKR / FMU

Suzuki

17

2:01.147

+0.332

13

3

64

Sergei Lebedev

RUS / MFR

Yamaha

14

2:01.155

+0.340

13

4

49

Marco Casucci

ITA / FMI

Kawasaki

17

2:01.257

+0.442

15

5

4

Vitaliy Tonkov

RUS / MFR

Yamaha

20

2:01.469

+0.654

12

6

22

Oleksiy Ovtcharenko

UKR / FMU

KTM

16

2:02.790

+1.975

9

7

9

Valeriy Dotcenko

UKR / FMU

KTM

16

2:03.304

+2.489

4

8

65

Evgeniy Mihaylov

RUS / MFR

Yamaha

13

2:03.916

+3.101

4

9

20

Artem Sadilov

RUS / MFR

Yamaha

17

2:04.401

+3.586

13

10

60

Eugeniy Zemskov

RUS / MFR

Yamaha

13

2:04.483

+3.668

7

11

100

Ronny Bakke

NOR / NMF

Honda

14

2:04.511

+3.696

8

12

21

Anton Asmanov

UKR / FMU

KTM

16

2:04.796

+3.981

5

13

17

Mykola Paschinskyy

UKR / FMU

KTM

10

2:04.802

+3.987

6

14

36

Allan Scheel Hansen

DEN / DMU

Kawasaki

10

2:06.299

+5.484

9

15

55

Vladimir Budko

RUS / MFR

Yamaha

15

2:07.240

+6.425

6

16

56

Aleksandr Bugreev

RUS / MFR

Yamaha

12

2:09.043

+8.228

3

17

104

Vetaliy Karazhon

RUS / MFR

KTM

16

2:09.425

+8.610

12

18

14

Vladimir Litovko

UKR / FMU

Honda

14

2:10.032

+9.217

12

19

70

Sergiy Chmil

UKR / FMU

Suzuki

14

2:11.356

+10.541

2

20

61

Vadim Subbotin

RUS / MFR

Honda

13

2:11.421

+10.606

9

21

63

Dmytro Vintaev

RUS / MFR

Honda

11

2:11.498

+10.683

6

22

71

Konstantin Utkin

UKR / FMU

KTM

5

2:11.699

+10.884

1

23

101

Nikolaj Cochu

MLD / FMRM

Suzuki

16

2:12.333

+11.518

14

24

62

Sergei Subbotin

RUS / MFR

Honda

20

2:12.667

+11.852

9

25

103

Sergey Ganzha

RUS / MFR

KTM

13

2:13.497

+12.682

7

26

69

Oleksandr Ovtcharenko

UKR / FMU

KTM

11

2:13.665

+12.850

6

27

80

Vadim Galijach

UKR / FMU

Suzuki

18

2:13.969

+13.154

10

28

30

Oleg Shumilo

UKR / FMU

Honda

11

2:16.148

+15.333

4

29

12

Igor Michnevich

UKR / FMU

Yamaha

7

2:17.026

+16.211

3

30

79

Oleg Shevkun

UKR / FMU

Honda

11

2:25.199

+24.384

6

31

72

Ivan Kluchko

UKR / FMU

Suzuki

7

2:42.275

+41.460

5