125 cc Junior - Trening dowolny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Europy

European Motocross Championship 80 cc, 125 cc Junior - Olsztyn, 18 czerwca 2006
Erling Christiansen
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

134

Robert Lind

SWE / SVEMO

Honda

8

2:00.832

7

2

16

Gert Krestinov

EST / EMF

KTM

14

2:01.444

13

3

116

Sascha Naude

RSA / AMU

Yamaha

13

2:01.614

10

4

9

Kristjan Ratsep

EST / EMF

Honda

13

2:01.960

8

5

50

Per Kristian Bakke

NOR / NMF

Yamaha

8

2:02.175

7

6

37

Gian Luca Martini

ITA / FMI

KTM

11

2:02.516

11

7

35

Marco Maddii

ITA / FMI

Honda

9

2:02.782

9

8

34

Mauro Fiorgentili

ITA / FMI

KTM

12

2:02.862

9

9

70

Mykola Pashchynskyy

UKR / FMU

KTM

11

2:02.875

10

10

81

Herjan Brakke

NED / KNMV

Honda

8

2:03.159

5

11

28

Rasmus Kroch Jorgensen

DAN / DMU

Suzuki

12

2:03.505

11

12

105

Henrik Graarud

NOR / NMF

Yamaha

10

2:03.818

9

13

162

Robertus Stevens

NED / KNMV

RMZ

12

2:03.830

11

14

6

Christian Juul

DAN / DMU

Honda

11

2:03.992

11

15

77

Jan Olav Lunewski

NOR / NMF

Suzuki

10

2:04.357

8

16

83

Caerl Klis

NED / KNMV

Yamaha

7

2:04.736

7

17

86

Rob Kraaijevanger

NED / KNMV

KTM

10

2:05.316

9

18

211

Kaspars Kraulis

LAT / LaMSF

Yamaha

10

2:05.526

10

19

54

Paweł Nowicki

POL / PZM

KTM

10

2:06.036

9

20

67

Vytautas Bucas

LIT / LMSF

KTM

10

2:07.149

4

21

51

Łukasz Lonka

POL / PZM

Honda

16

2:07.433

16

22

53

Tomasz Małecki

POL / PZM

Kawasaki

9

2:07.882

9

23

89

Stuwey Reijnders

NED / KNMV

Kawasaki

15

2:08.051

14

24

95

Olivier Hermans

BEL / FMB

KTM

6

2:08.392

6

25

47

Mantas Jonavicius

LIT / LMSF

Honda

11

2:08.426

10

26

78

Andiy Mahankov

UKR / FMU

KTM

10

2:09.007

6

27

146

Łukasz Bembenik

POL / PZM

KTM

12

2:09.050

9

28

144

Bartosz Szafran

POL / PZM

Kawasaki

8

2:09.314

8

29

122

Vadim Haliyash

UKR / FMU

Suzuki

14

2:09.391

13

30

88

Jeffrey Meurs

NED / KNMV

Kawasaki

12

2:09.444

10

31

45

Oskaras Agafonovas

LIT / LMSF

KTM

12

2:10.531

11

32

143

Maciej Dróbka

POL / PZM

Honda

9

2:12.402

6

33

161

Radoslav Baranovskyj

LIT / LMSF

KTM

7

2:13.464

6

34

79

Denys Zhurik

UKR / FMU

TM

10

2:14.026

7

35

245

Rajmondas Machrov

LIT / LMSF

Yamaha

12

2:14.889

10

36

163

Illya Ivanov

UKR / FMU

Suzuki

9

2:47.319

4