125 cc Junior - Klasyfikacja indywidualna zawodów

2006 | Motocross | Mistrzostwa Europy

European Motocross Championship 80 cc, 125 cc Junior - Olsztyn, 18 czerwca 2006
Erling Christiansen
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorPunkty 1Punkty 2Punkty 3Suma
181Herjan BrakkeNED / KNMVHonda22252572
216Gert KrestinovEST / EMFKTM14221854
370Mykola PashchynskyyUKR / FMUKTM20151550
467Vytautas BucasLIT / LMSFKTM2502247
535Marco MaddiiITA / FMIHonda10162046
637Gian Luca MartiniITA / FMIKTM1861640
7211Kaspars KraulisLAT / LaMSFYamaha13131440
89Kristjan RatsepEST / EMFHonda2201335
928Rasmus Kroch JorgensenDAN / DMUSuzuki1510631
10116Sascha NaudeRSA / AMUYamaha1218030
11105Henrik GraarudNOR / NMFYamaha981229
1234Mauro FiorgentiliITA / FMIKTM1612028
13162Robertus StevensNED / KNMVRMZ514827
14134Robert LindSWE / SVEMOHonda311923
1550Per Kristian BakkeNOR / NMFYamaha801119
1651Łukasz LonkaPOL / PZMHonda77014
1777Jan Olav LunewskiNOR / NMFSuzuki110011
1854Paweł NowickiPOL / PZMKTM0NS1010
19161Radoslav BaranovskyjLIT / LMSFKTM0279
2086Rob KraaijevangerNED / KNMVKTM4149
21146Łukasz BembenikPOL / PZMKTM1539
2245Oskaras AgafonovasLIT / LMSFKTM0909
2389Stuwey ReijndersNED / KNMVKawasaki0426
2488Jeffrey MeursNED / KNMVKawasaki6006
2579Denys ZhurikUKR / FMUTM0NS55
2653Tomasz MałeckiPOL / PZMKawasaki0303
2795Olivier HermansBEL / FMBKTM0011
28144Bartosz SzafranPOL / PZMKawasaki0NS00
29122Vadim HaliyashUKR / FMUSuzuki0NS00
30163Illya IvanovUKR / FMUSuzuki0NS00
3147Mantas JonaviciusLIT / LMSFHonda0NS00
3278Andiy MahankovUKR / FMUKTM0NSNS0
33143Maciej DróbkaPOL / PZMHonda00NS0
346Christian JuulDAN / DMUHonda0NSNS0
3583Caerl KlisNED / KNMVYamahaNSNSNS0
36245Rajmondas MachrovLIT / LMSFYamahaNSNSNS0