EMX-2 Junior - Trening dowolny II

2008 | Motocross | Mistrzostwa Europy

EMX-2 Junior European Championship - Svendborg - Denmark, 14 września 2008
Marian Zupa
Erling Christiansen
Kristian Lang
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

40

Davis Ivanovs

LaMSF / LV

Honda

12

1:49.845

7

2

832

Kasper Lynggaard

DMU / DK

Yamaha

11

1:49.856

+0.011

5

3

96

Toms Macuks

LaMSF / LV

Honda

15

1:50.198

+0.353

12

4

55

Milan Spicak

ACCR / CZ

Honda

14

1:50.337

+0.492

13

5

136

Stefan K. Olsen

DMU / DK

Honda

14

1:50.721

+0.876

11

6

49

Antonio Jose Ortuno Rubio

RFME / E

KTM

12

1:50.897

+1.052

5

7

831

Kim O. Sorensen

DMU / DK

14

1:50.935

+1.090

11

8

833

Jim B. Sorensen

DMU / DK

12

1:51.030

+1.185

11

9

221

Priit Ratsep

EMF / EST

Kawasaki

13

1:51.265

+1.420

9

10

11

Łukasz Lonka

PZM / PL

Honda

15

1:51.597

+1.752

11

11

25

Mathias Hall Keller

DMU / DK

Honda

12

1:51.618

+1.773

7

12

212

Kristjan Ratsep

EMF / EST

Kawasaki

8

1:51.631

+1.786

8

13

830

Rasmus Lynggaard

DMU / DK

13

1:51.650

+1.805

12

14

74

Ardo Kaurit

EMF / EST

KTM

14

1:51.745

+1.900

8

15

23

Peter Tadic

AMZS / SLO

KTM

14

1:51.822

+1.977

13

16

43

Sander Van Herpen

KNMV / NL

Honda

13

1:52.033

+2.188

11

17

63

Bart Conen

KNMV / NL

Yamaha

14

1:52.206

+2.361

10

18

110

Andre Park

EMF / EST

Suzuki

14

1:52.773

+2.928

13

19

230

Max Nilsson

SVEMO / S

KTM

14

1:52.862

+3.017

14

20

838

Calle Aspegren

SVEMO / S

Honda

12

1:53.014

+3.169

10

21

42

Rob Kraaijevanger

KNMV / NL

Honda

14

1:53.639

+3.794

14

22

125

Łukasz Samborski

PZM / POL

KTM

13

1:53.951

+4.106

12

23

222

Kevin Van Den Hoorn

KNMV / NL

Yamaha

14

1:54.042

+4.197

7

24

231

Frederik Holmquist

SVEMO / S

Kawasaki

13

1:54.086

+4.241

4

25

145

Sander Bouwmeester

KNMV / NL

Honda

12

1:54.816

+4.971

6

26

137

Ondrej Brendl

ACCR / CZ

KTM

14

1:55.636

+5.791

4

27

146

Mick Van Heugten

KNMV / NL

KTM

14

1:56.131

+6.286

6

28

834

Rune Kvist

DMU / DK

13

1:56.615

+6.770

9

29

837

Matias Klocker

DMU / DK

Yamaha

14

1:57.113

+7.268

8

30

27

Sebastian Kudahl Kaergaard

DMU / DK

Kawasaki

14

1:57.641

+7.796

6

31

47

Jakub Piątek

PZM / PL

Yamaha

14

1:57.732

+7.887

5

32

152

Filip Więckowski

PZM / PL

Yamaha

15

1:58.497

+8.652

4

33

51

Olexiy Molchanov

FMU / UA

TM

12

2:02.526

+12.681

9