MX1 - Wyścig drugi

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski II Runda (MX65, MX2-Junior,MX1) - Głogów, 6 lipca 2008
Władysław Knap
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

5

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

13

30:21.285

25

2

2

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

13

30:31.667

22

3

177

Ronny Herlitschke

Niemcy

Honda

13

30:36.305

20

4

7

Arkadiusz Mańk

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA I

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha I

13

30:44.067

18

5

117

Toni Wolf

Niemcy

Honda

13

30:47.190

16

6

6

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

13

31:43.036

15

7

9

Fabian Szymański

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

13

31:51.224

14

8

25

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

13

31:57.846

13

9

8

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Honda

13

32:04.528

12

10

4

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

13

32:15.232

11

11

181

Paweł Szturomski

AP Głogów

Honda

13

32:24.227

10

12

15

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

13

32:28.661

9

13

12

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

13

32:55.744

8

14

118

Aleksander Fledler

Niemcy

Suzuki

12

30:30.347

7

15

75

Marcin Rzętkowski

MK Unia Poznań

KTM

12

30:43.102

6

16

98

Karol Różański

WKM Wschowa

Honda

12

31:01.268

5

17

13

Mirosław Kowalski

AMK Poltarex Człuchów

Honda I

AMK Poltarex Człuchów / Honda II

12

31:12.564

4

18

67

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

12

31:17.018

3

19

87

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

12

31:24.622

2

20

157

Ronny Borch

Niemcy

Kawasaki

12

31:38.319

1

21

62

Tomasz Zych

AP Głogów

Husqvarna

12

31:46.487

22

70

Mariusz Bukowski

AMK Poltarex Człuchów

Honda

12

31:47.036

23

31

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

12

31:48.887

24

54

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

10

30:56.017

25

103

Sławomir Przybyła

WKM Wschowa

Honda

9

22:44.876

26

59

Stanisław Żytecki

NZ

Suzuki

8

32:23.422

27

140

Szymon Przymusiński

MKO Oborniki

Suzuki

1

2:50.867

28

89

Andrzej Seremet

AK Opole

Yamaha

1

3:26.639