Generalna - Klasyfikacja indywidualna zawodów

2013 | Enduro | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski VII i VIII runda - Malechowo, 4 sierpnia 2013
Andrzej Frankowski
Waldemar Iracki
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorW1 W2 Suma

1

99

Sebastian Krywult

BKM Bielsko Biała

KTM

17 #2

20 #1

37

2

101

Maciej Giemza

KTM Novi Kielce

TM

15 #3

15 #3

30

3

6

Rafał Bracik

KTM Novi Kielce

Yamaha

13 #4

11 #5

24

4

73

Krzysztof Łabuda

CKM Cieszyn

Kawasaki

8 #8

54:09.600

13 #4

41:19.700

21

1:35:29.300

5

2

Marcin Frycz

BKM Bielsko Biała

KTM

4 #12

55:41.490

17 #2

40:49.740

21

1:36:31.230

6

41

Paweł Szymkowski

CKM Cieszyn

KTM

20 #1

0 #27

20

7

323

Sylwester Jędrzejczyk

KKM Kwidzyn

KTM

10 #6

53:44.180

9 #7

41:58.470

19

1:35:42.650

8

111

Wojciech Rencz

JARPER X Racing Team

KTM

9 #7

53:53.250

10 #6

41:51.140

19

1:35:44.390

9

23

Wacław Skolarus

CKM Cieszyn

Yamaha

7 #9

54:35.490

7 #9

42:16.900

14

1:36:52.390

10

19

Damian Magierowski

CKM Cieszyn

KTM

6 #10

55:01.160

8 #8

42:07.100

14

1:37:08.260

11

10

Marcin Małek

HAWI Racing Team

KTM

11 #5

0 #NU

11

12

118

Damian Bykowski

Off Road Białystok

Husaberg

5 #11

5 #11

10

13

55

Maciej Łoboz

CKM Cieszyn

Yamaha

3 #13

4 #12

7

14

777

Jakub Kucharski

HAWI Racing Team

KTM

0 #19

6 #10

6

15

16

Roman Ulenberg

KKM Kwidzyn

Yamaha

2 #14

3 #13

5

16

176

Robert Frydrych

ET Kielce

KTM

1 #15

57:09.340

1 #15

44:23.960

2

1:41:33.300

17

74

Dawid Mordasiewicz

KKM Kwidzyn

Yamaha

0 #16

57:42.320

2 #14

44:07.430

2

1:41:49.750

18

46

Zbigniew Lech

JARPER X Racing Team

KTM

0 #18

58:10.870

0 #16

44:56.850

0

1:43:07.720

19

371

Danielus Zostautas

WD Looren RT

KTM

0 #20

59:14.570

0 #17

46:22.090

0

1:45:36.660

20

70

Grzegorz Chorodyński

ET Kielce

KTM

0 #21

59:16.160

0 #21

47:18.770

0

1:46:34.930

21

122

Maciej Gańczarczyk

CKM Cieszyn

KTM

0 #22

59:59.940

0 #19

46:45.920

0

1:46:45.860

22

244

Tomasz Zimnoch

MKM Białystok

Yamaha

0 #26

1:01:29.010

0 #18

46:40.420

0

1:48:09.430

23

51

Rafał Kowol

CKM Cieszyn

KTM

0 #24

1:01:09.450

0 #20

47:10.640

0

1:48:20.090

24

238

Bartłomiej Nowakowicz

JARPER X Racing Team

KTM

0 #25

1:01:19.950

0 #23

48:44.770

0

1:50:04.720

25

237

Paweł Szymański

JARPER X Racing Team

KTM

0 #27

1:02:55.690

0 #26

52:22.300

0

1:55:17.990

26

717

Gintautas Igaris

Enduroclub Vielnius

Honda

0 #29

1:07:42.340

0 #24

49:48.550

0

1:57:30.890

27

93

Mirosław Pleskot

JARPER X Racing Team

KTM

0 #28

1:07:12.060

0 #25

51:49.160

0

1:59:01.220

28

119

Paweł Fajok

MK Oborniki

Honda

0 #NU

0 #22

48:15.950

0

48:15.950

29

210

Mieszko Mieczysław Gotkowski

PKS Korona Elbląg

Beta

0 #17

57:45.240

0 #NU

0

57:45.240

30

77

Marcin Spirowski

KKM Kwidzyn

Sherco

0 #23

1:00:56.160

0 #NU

0

1:00:56.160

31

316

Andrzej Hawryluk

HAWI Racing Team

Husaberg

0 #NU

0 #NS

0