https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Cross-Country/KTM
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 2 Enduro - Wyścig drugi
2016 | Cross Country
|
KTM Enduro Race Extreme
KTM Enduro Race Extreme II Runda
-
Lidzbark Warmiński
, 29 maja 2016
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
L. p.
Zawodnik
0
1
2
3
4
Meta
1
Dariusz Sylwanowicz (29)
29
9
612
55
249
68
2
Adam Warcaba (9)
9
29
800
79
95
9
3
Piotr Sienkiewicz (1)
1
1
75
7
797
17
4
Jakub Gossa (367)
367
17
82
111
8
5
Krzysztof Chmielewski (17)
17
367
777
778
220
6
Przemysław Słodownik (5)
5
5
63
594
181
7
Rafał Czech (15)
15
78
32
791
99
8
Grzegorz Podlipski (78)
78
68
78
800
77
9
Jakub Świder (68)
68
15
15
612
55
10
Michał Twarowski (249)
249
249
22
72
79
11
Jakub Jankowski (797)
797
22
6
777
7
12
Piotr Urbański (220)
220
797
249
63
111
13
Tomasz Gmurowski (119)
119
6
960
75
791
14
Bartosz Markiewicz (22)
22
220
95
82
778
15
Adam Blim (55)
55
95
220
6
594
16
Maciej Świątkowski (960)
960
960
181
32
800
17
Przemysław Koszela (95)
95
119
8
220
72
18
Bartosz Piasecki (972)
972
55
77
181
612
19
Mateusz Badowski (6)
6
8
972
8
777
20
Jacek Marmurowski (8)
8
181
99
99
63
21
Dariusz Jaworski (77)
77
84
84
797
22
Michał Piasecki (778)
778
77
797
84
23
Piotr Orłowski (99)
99
99
55
24
Piotr Bojarski (84)
84
972
79
25
Mateusz Ostrówka (594)
594
111
111
26
Marcin Czychowski (181)
181
79
2
27
Damian Rudowicz (79)
79
778
778
28
Mateusz Myśliński (111)
111
594
7
29
Danuta Kacperek (612)
612
2
594
30
Krzysztof Skrajda (72)
72
6
6
31
Łukasz Siekierka (777)
777
7
791
32
Maciej Węglarz (7)
7
72
72
33
Karol Dela (82)
82
791
34
Mateusz Badowski (6)
6
612
35
Piotr Kleczewski (32)
32
75
36
Piotr Gilewski (791)
791
82
37
Krzysztof Sipta (2)
2
63
38
Radosław Bełza (800)
800
777
39
Konrad Karwowski (63)
63
800
40
Artur Piórko (75)
75
32