powyżej 175 cc - Klasyfikacja indywidualna zawodów

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski II Runda - Głogów, 13 maja 2006
Stanisław Olszewski
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorW1 W2 Suma

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

25 #1

25 #1

50

2

87

Ronny Herlitschke

Niemcy

KTM

18 #4

22 #2

40

3

21

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

22 #2

18 #4

40

4

89

Iiri Hendrych

Czechy

Suzuki

20 #3

20 #3

40

5

2

Marek Przybysz

AP Głogów

Husqvarna

16 #5

16 #5

32

6

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

14 #7

15 #6

29

7

24

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

Yamaha

15 #6

13 #8

28

8

5

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

13 #8

14 #7

27

9

43

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

11 #10

12 #9

23

10

9

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

12 #9

11 #10

23

11

41

Jakub Przygoński

A. Warszawa

Honda

9 #12

7 #14

16

12

12

Mirosław Kowalski

WKM Wizamor Więcbork

KTM

8 #13

6 #15

14

13

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

Yamaha

3 #18

10 #11

13

14

36

Mariusz Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

Honda

7 #14

5 #16

12

15

37

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

10 #11

0 #34

10

16

60

Robert Jaromin

WKM Wschowa

Yamaha

-

9 #12

9

17

79

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

Yamaha

1 #20

8 #13

9

18

73

Aleksander Sazanovetz

Białoruś

Yamaha

6 #15

3 #18

9

19

18

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5 #16

4 #17

9

20

34

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

4 #17

2 #19

6

21

6

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

KTM

2 #19

0 #33

2

22

42

Jakub Skomorucha

A. Warszawa

Yamaha

0 #25

1 #20

1

23

54

Wiesław Bukowicz

KM Wisła Chełmno

Yamaha

0 #23

0 #21

0

24

11

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

0 #21

0 #23

0

25

20

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

0 #22

0 #22

0

26

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Suzuki

0 #27

0 #24

0

27

33

Marcin Dutkiewicz

MKO Oborniki

Honda

0 #24

0 #27

0

28

15

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

0 #28

0 #25

0

29

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

0 #26

0 #26

0

30

80

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

0 #29

0 #28

0

31

81

Michał Ficoń

KM Warszawa

KTM

0 #32

0 #29

0

32

38

Marek Jaskulski

LKS Jastrząb Lipno

KTM

0 #30

0 #31

0

33

290

Zbigniew Zabłocki

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

0 #33

0 #30

0

34

44

Andrzej Gruntowski

A. Opolski

Yamaha

0 #31

0 #32

0

35

72

Jarosław Ziemacki

AMK Człuchów

Yamaha

0 #34

-

0