125 cc Junior - Klasyfikacja indywidualna zawodów

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski IV Runda - Stryków, 23 lipca 2006
Jerzy Dowejko
Zbigniew Orłamowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorW1 W2 Suma

1

5

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

22 #2

25 #1

47

2

3

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

KTM

25 #1

22 #2

47

3

111

Adam Kowalczyk

NZ

Husqvarna

16 #5

20 #3

36

4

10

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

12 #9

16 #5

28

5

11

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

14 #7

13 #8

27

6

9

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

15 #6

9 #12

24

7

51

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

13 #8

11 #10

24

8

21

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

Honda

20 #3

0 #NU

20

9

7

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

2 #19

18 #4

20

10

63

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

10 #11

10 #11

20

11

78

Andrij Makhankov

Ukraina

KTM

18 #4

0 #NU

18

12

91

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6 #15

12 #9

18

13

20

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

0 #NU

15 #6

15

14

47

Damian Dymowski

A. Ziemi Płockiej

Yamaha

9 #12

6 #15

15

15

52

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

0 #NU

14 #7

14

16

37

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

11 #10

0 #NS

11

17

48

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

3 #18

8 #13

11

18

50

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

8 #13

2 #19

10

19

83

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

5 #16

4 #17

9

20

8

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

0 #NU

7 #14

7

21

64

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

KTM

7 #14

0 #21

7

22

23

Przemysław Skrzyniarz

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

0 #21

5 #16

5

23

107

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

Honda

4 #17

1 #20

5

24

61

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

1 #20

3 #18

4

25

1

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

0 #NU

0 #NS

0

26

25

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

0 #NU

0 #NS

0

27

27

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

0 #NU

0 #NS

0

28

6

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Kawasaki

0 #NU

0 #NS

0

29

60

Wojciech Ilkiewicz

A. Łódzki

KTM

0 #NU

0 #NS

0

30

40

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

Yamaha

0 #NS

0 #NS

0