125 cc Junior - Klasyfikacja indywidualna zawodów

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski VI Runda - Wschowa, 20 sierpnia 2006
Andrzej Rencz
Krzysztof Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorW1 W2 Suma

1

100

Steven Bolkow

Niemcy

Yamaha

25 #1

25 #1

50

2

5

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

22 #2

22 #2

44

3

3

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

KTM

20 #3

20 #3

40

4

10

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

14 #7

18 #4

32

5

7

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

18 #4

14 #7

32

6

25

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

13 #8

16 #5

29

7

21

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

Honda

15 #6

13 #8

28

8

8

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

16 #5

9 #12

25

9

51

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9 #12

15 #6

24

10

120

Alexander Fiedler

Niemcy

Suzuki

12 #9

12 #9

24

11

9

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

10 #11

11 #10

21

12

66

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

KTM

11 #10

7 #14

18

13

63

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

3 #18

10 #11

13

14

50

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

5 #16

6 #15

11

15

27

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

4 #17

5 #16

9

16

31

Tomasz Jusiak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

0 #21

8 #13

8

17

122

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8 #13

0 #NU

8

18

81

Marco Dario Sarti

TNT Łomianki

Yamaha

7 #14

1 #20

8

19

29

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6 #15

0 #NU

6

20

83

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

0 #23

4 #17

4

21

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

0 #27

3 #18

3

22

119

Karol Kruczyk

KM Ostrołęka

KTM

0 #25

2 #19

2

23

34

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

2 #19

0 #NU

2

24

20

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

1 #20

0 #NU

1

25

107

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

Honda

0 #26

0 #21

0

26

60

Wojciech Ilkiewicz

A. Łódzki

KTM

0 #22

0 #22

0

27

61

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

0 #24

0 #23

0

28

64

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

KTM

0 #NU

0 #NU

0

29

11

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

0 #NS

0 #NU

0

30

23

Przemysław Skrzyniarz

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

0 #NS

0 #NS

0