Senior 2 Enduro - Klasyfikacja indywidualna zawodów

2016 | Cross Country | KTM Enduro Race Extreme

KTM Enduro Race Extreme II Runda - Lidzbark Warmiński, 29 maja 2016
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorW1 W2 Suma

1

68

Jakub Świder

NZ

KTM

50 #1

50 #1

100

2

29

Dariusz Sylwanowicz

44 #3

42 #4

86

3

17

Krzysztof Chmielewski

NZ

KTM

34 #8

44 #3

78

4

22

Bartosz Markiewicz

NZ

Husqvarna

42 #4

36 #7

78

5

1

Piotr Sienkiewicz

Warmiński AutoMotoKlub

KTM

38 #6

40 #5

78

6

367

Jakub Gossa

46 #2

30 #10

76

7

9

Adam Warcaba

NZ

KTM

28 #11

46 #2

74

8

5

Przemysław Słodownik

NZ

KTM

32 #9

32 #9

64

9

15

Rafał Czech

24 #13

38 #6

62

10

960

Maciej Świątkowski

36 #7

26 #12

62

11

6

Mateusz Badowski

22 #14

34 #8

56

12

249

Michał Twarowski

30 #10

24 #13

54

13

78

Grzegorz Podlipski

NZ

KTM

26 #12

28 #11

54

14

711

Artur Serafin

NZ

KTM

40 #5

-

40

15

797

Jakub Jankowski

NZ

KTM

20 #15

20 #15

40

16

95

Przemysław Koszela

NZ

Honda

16 #17

22 #14

38

17

8

Jacek Marmurowski

Warmiński AutoMotoKlub

9 #22

18 #16

27

18

99

Piotr Orłowski

Motoklub Olsztyn

12 #19

12 #19

24

19

77

Dariusz Jaworski

AMK Drwęca Ostróda

Honda

11 #20

11 #20

22

20

666

Kamil Sawicki

NZ

KTM

18 #16

-

18

21

220

Piotr Urbański

NZ

Husqvarna

2 #29

16 #17

18

22

181

Marcin Czychowski

4 #27

14 #18

18

23

79

Damian Rudowicz

Warmiński AutoMotoKlub

Honda

8 #23

9 #22

17

24

55

Adam Blim

NZ

Husqvarna

6 #25

10 #21

16

25

119

Tomasz Gmurowski

Muro Enduro

KTM

14 #18

0 #40

14

26

791

Piotr Gilewski

7 #24

6 #25

13

27

330

Radosław Przybysz

AMK Drwęca Ostróda

KTM

10 #21

-

10

28

7

Maciej Węglarz

NZ

Suzuki

1 #30

8 #23

9

29

594

Mateusz Ostrówka

MK Drwęca Ostróda

5 #26

4 #27

9

30

111

Mateusz Myśliński

NZ

Yamaha

0 #37

7 #24

7

31

778

Michał Piasecki

0 #33

5 #26

5

32

2

Krzysztof Sipta

NZ

KTM

3 #28

0 #39

3

33

800

Radosław Bełza

0 #40

3 #28

3

34

72

Krzysztof Skrajda

NZ

Yamaha

0 #38

2 #29

2

35

612

Danuta Kacperek

Motoklub Olsztyn

KTM

0 #41

1 #30

1

36

972

Bartosz Piasecki

Motoklub Olsztyn

Sherco

0 #31

0 #33

0

37

777

Łukasz Siekierka

0 #39

0 #31

0

38

63

Konrad Karwowski

NZ

Husqvarna

0 #42

0 #32

0

39

858

Artur Stankiewicz

MK Lidzbark Warmiński

0 #32

-

0

40

84

Piotr Bojarski

NZ

Honda

0 #36

0 #34

0

41

6

Leszek Gwardęcki

NZ

0 #34

0 #37

0

42

75

Artur Piórko

Warmiński AutoMotoKlub

0 #35

0 #35

0

43

82

Karol Dela

0 #45

0 #36

0

44

32

Piotr Kleczewski

NZ

KTM

0 #44

0 #38

0

45

665

Jan Jasinowicz

0 #43

-

0

46

428

Jarosław Ogonowski

NZ

KTM

0 #46

-

0

47

24

Sławomir Stawirej

0 #47

-

0

48

773

Dawid Jarząbek

MK Drwęca Ostróda

0 #48

-

0